Start10

Start10

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 10 için Alternatif Başlat Menü Programı

Windows 10'da yer alan başlat menüsünün görünümü ve işlemini tercihlerinize göre değiştirmenize olanak sağlayan Start10 sayesinde saydamlık ayarını bile değiştirebilirsiniz. Windows 10 işletim sisteminin beraberinde gelen Başlat menüsünü sevmeyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Klasik başlat menüsünden farklı bir şekilde karşımıza çıkmış ve yine bazı kullanıcılar tarafından beğenilmemişti. Windows 8 arayüzü ile birleştirilen farklı bir görünüme ve başlat menüsüne de artık sahip olan Windows 10'un başlat menüsüne alternatif olarak hazırlanmıştır. 
Windows 7 başlat menüsünü sisteminizde kullanmanıza imkan sağlayan Microsoft'a alternatif olarak hazırlanmış olan Start10 uygulamasıyla daha modern bir başlat menüsüne sahip olabilirsiniz.

Temel sistem fonksiyonları için kısayolları başlat menüsüne eklemektedir. Bu sayede
Windows bilgisayarınız üzerinde ayar yapmak için çaba sarfetmekten de kurtulmuş oluyorsunuz. Programın diğer kullanışlı özelliği ise arama çubuğunu başlat menüsü üzerine geri getirebiliyor olmasıdır. Saydamlığı, kaplamasını ve rengini kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Kabuk & Masaüstü Yönetimi
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
3,665
HEMEN İNDİR (33.96 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?