Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Swat 4

reklam

Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

New York'un ıssız sokaklarında sıradan bir gecede aniden gelen bir ihbar ile Swat takımınızı harekete geçirdiğiniz bu oyunda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

Kaliteli grafiklere sahip olan oyunda derhal olay yerine doğru yol almanız gerekiyor. Ancak oyunda şu sesleri işitiyorsunuz. 927. cadde 29.sokakta çalıntı ihbarı geliyor. Tüm birimlerin dikkatine iması kullanıldığı için sizde olay yerine hareket etmek zorundasınız. Helikopterlerle olay yerine gelen takım 5 kişisen oluşuyor. Sizleri aksiyon dolu anların beklediğini söylemiştik. Gerçek bir senaryo ile oyunun kariyer bölümüne merhaba diyerek gerçekte yapılan operasyonları aratmayacak şekilde tasarlanmış. 

Oyunun menüsünde eski Swat oyunlarında olduğu gibi yine 5 kişilik bir takımın lideri oluyorsunuz. Oyunda konu olarak eski Swat oyunlarından bir fark görmeniz mümkün. Oyun içerisinde single player ana menüsü altında yine kariyer modu yer alıyor. Eğer sizde aksiyon dolu oyunları seviyorsanız Swat 4 oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
183.09 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,796
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.