Syncovery

Syncovery

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Sürücü Dosyaları Yedekleme Programı

Syncovery programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan dosyaları kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Syncovery programı sayesinde dosyalarınızın kaybolmasından korkmayın. Çünkü program otomatik olarak sizin için dosyaları yedekleyecektir. 

Ücretsiz olarak sunulan Syncovery programı kolay bir program olup manuel ve otomatik olarak yedekleme imkanı sunmaktadır. Dosyalarınızı sürekli olarak başka sürücülere senkronize edebilen Syncovery programı bu sayede bilgisayarınızda yer alan diğer diskerde dosyalarınızın birer kopyasını tutmuş oluyor. 

Online depolama servisleri hatta FTP adresleri üzerinde yedekleme işlemine devam etmenize imkan sağlayan Syncovery programı geniş yedekleme konumu seçenekleri sunmaktadır. 

Program aynı anda 10 dosyaya kadar kopyalama yapabiliyor. Bu sayede hızlı ve daha sakin bir şekilde yedekleme işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlamış oluyor. Aynı zamanda direkt yedekleme özelliği ile kendiniz yedekleme işlemini başlatabiliyorsunuz. 256 bit AES şifreleme desteği sunan Syncovery programı dosyalarınıza erişimi zorlaştırıyor. 

Sürekli olarak senkronize işini gerçekleştirebilen program aynı dosyaları tekrar tekrar kopyalamak istemeyen kullanıcılar için oldukça etkili. Eğer sizde iyi bir dosya yedekleme programına gerek duyuyorsanız Syncovery'i Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,050
HEMEN İNDİR (15.36 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?