System Mechanic

System Mechanic

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Sistem Bakım ve Hızlandırma Programı

System Mechanic programı sayesinde bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan System Mechanic programıyla bilgisayarınızı her zaman en iyi performansa kavuşturabilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan System Mechanic programı ile sisteminizde gerekli olan temizliği ve ayarlamaları yapabilirsiniz. 

İşinde uzman olan başarılı bir yapıda olan System Mechanic programı bilgisayar kullanımında oluşan problemleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. 
Sistemde oluşan hataları kaldırmanıza imkan sağlayan program sayesinde aynı zamanda bilgisayarınızın açılış süresini de kısa tutabilirsiniz. Kayıt girdilerinde oluşan çöp dosyaları temizleyip disk birleştirme gibi yararlı özellikleri olan program hızlı bir şekilde çalışma göstermesine rağmen sisteminizi yormayacaktır. 

Kolay kullanımı ile her düzeyde bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği System Mechanic programı gerçek zamanlı raporlama özellikleriyle gelişmiş servislerin başında geldiği için gönül rahatlığıyla denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
15.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,451
HEMEN İNDİR (572.18 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?