System Surveillance Pro

System Surveillance Pro

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Casus Bilgisayar Takip Programı

Monitör tuş vuruşlarını, kullanılan programlar, ziyaret edilen web siteleri, anlık dosya ziyaretleri gibi sisteminizde gerçekleşen tüm bilgileri kaydetmenize imkan sağlamaktadır.Genel olarak bilgisayar aktivitelerini kaydeden System Surveillance Pro programı özellikle ebeveynler için iyi bir çözümdür. Çocuklarınızın hangi siteleri ziyaret ettiğini yahut bilgisayarda neler yaptıklarını öğrenmek amacıyla kullanabilirsiniz. Karmaşık ayarlardan arındırılmış başarılı bir yapıya sahip olan System Surveillance Pro programı anlık mesajlaşma konuşmalarına da ulaşmanıza yardımcı oluyor. AIM, AOL, Yahoo IM, MSN, Windows Live, ICQ ve Google Talk gibi iletişim hesaplarında gerçekleştirilen konuşmalara da ulaşmanıza imkan sağlamaktadır.

Ayrıca Internet Explorer, Netscape, Firefox, Safari, Opera ve Chrome gibi tarayıcılar aracılığıyla ziyaret edilen web sitelerini öğrenmenize olanak tanımaktadır. Programı ilk başlattığınız zaman anlık olarak bilgisayarınızı takip etmeniz için yukarıda belirtilen eylemlerden birini seçerek istediğiniz zaman aralıklarına bilgisayarın anlık görüntü almasına komut verebilirsiniz. E-posta günlükleri, uygulamaları ve web sayfalarını ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz. Arayüz bakımından sezgisel olduğundan dolayı her düzey bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

Okullar, kütüphaneler, iş sahipleri, ebeveynler için güçlü ve yararlı bir uygulamadır. İstediğiniz zaman izlemeyi durdurabilirsiniz. Aynı zamanda program ile istediğiniz web sitelerini engelleyebilir ve uygulamalar için listeler oluşturabilirsiniz. Program yasak ettiğiniz sitelere giriş anlarının da ekran görüntüsünü almakadır. Sizinle birlikte bir başkası bilgisayarınızı kullanıyor yahut bu kişilerin ne yaptığını bilmek istiyorsanız bu programı kullanabilirsiz. E-posta yönetimi ile belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında yapılan işlemlerin raporuna ulaşabilirsiniz.  

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
8.2.0.13
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,262
HEMEN İNDİR (4.51 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?