Talking Alphabet

Talking Alphabet

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Eğlenceli İngilizce Öğrenme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Talking Alphabet programı İngilizce öğrenmek isteyen çocuklar için hazırlanmıştır. Ücretsiz olarak sunulan Talking Alphabet programı ebeveynlerin seveceği bir hizmet. Çocuğunuza İngilizce'yi sevdirip öğretmenize imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda içerisinde rahatsız edici herhangi bir reklam bulundurmadığından dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

İngilizce alfabesinde bulunan tüm harfleri eğlenceli bir şekilde öğrenebilmeleri için hazırlanmış olan Talking Alphabet programı sadece harfleri değil 0'dan 9'a kadar olan sayıları bulundurmaktadır. 

Program görme, tıklama ve duyma öğeleriyle akıcı bir hale gelmiş olup işleyişi oldukça başarılıdır. Çocuklarınız hangi harfin okunuşunu sesli olarak ifade etmek istiyorsa önce o harfi göstermektedir. Aynı zamanda çocukların sevdiği alfabe şarkısını da bulunduruyor. Eğer sizde çocuğunuza İngilizce'yi eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız Talking Alphabet programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çocuklar ve Veliler
VERSIYON
3.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,445
HEMEN İNDİR (8.42 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?