TeamDrive

TeamDrive

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dosya Yedekleme Senkronize Etme Bulut Depolama Programı

Verilerinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bilgisayarlarla hızlı ve güvenli bir şekilde senkronize edin, klasörleri başkaları ile paylaşın ve dosyalarınızı güvende tutun..

TeamDrive, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çeşitli bilgisayarlar arasında verilerinin senkronize edilmesine ihtiyaç duyan kullanıcılara yönelik kapsamlı ve etkili bir yazılım parçasıdır. 256 bit uçtan uca şifreleme sağlar; böylece tüm bilgi ve dosyalarınızın güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı ilk kez başlattığınızda, verilerinizi depolamak ve zahmetsizce senkronize etmek için bulut hizmetine bağlanan yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Bundan sonra, yeni bir alan yaratmanız ya da sadece dosya sisteminde mevcut bir klasörü seçmeniz ve buna göre dönüştürmeniz gerekiyor.

Yeni alanın oluşturulacağı hedef klasörü belirleyin, adını ayarlayın ve bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçin, ardından adlarını veya e-posta adreslerini belirterek, verileri senkronize etmek istediğiniz tüm kullanıcıları davet edin. Bu şekilde, buluta yüklediğiniz dosyalar, alanınıza katılmaya davet edilen bilgisayara otomatik olarak aktarılır.

Dosyaları taşımanıza gerek yok. TeamDrive'a güvenle senkronize etmek için mevcut klasörü sürükleyip bırakın. Herhangi bir klasörü ve belgeleri senkronize edebilirsiniz. Klasörleri paylaşmak kolaydır ve kontrolü bırakmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Erişimi istediğiniz zaman değiştirin veya iptal edin. 

Verilerinizi kendi sunucunuzda tutabilirsiniz. Takımızla beraber çalışabilme imkanı sunan program otomatik senkronize özelliğiyle çevirimdışı olarak çalışma sunabiliyor. Sonuç olarak TeamDrive çok sayıda ortamda veri paylaşımı, aktarma ve yedekleme için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. TeamDrive'ı tüm önemli verilerinizi yedeklemek ve bir bulut sisteminde depolamak için bir araç olarak düşünebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
4.3.2 Build 1681
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,279
HEMEN İNDİR (64.08 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?