Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Tenorshare Android Data Recovery

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tenorshare Android Data Recovery programını bilgisayarınızda kullanarak Android cihazınızdan dosya kurtarabilirsiniz. Video, fotoğraf, ses ve diğer dosyaları kurtarma konusunda sizlere yardımcı olacak düzeydedir. 

Android işletim sistemli cihazlarınızdan herhangi bir sebepten dolayı silinen dosyaları kolay bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Silinen rehber nedeniyle işlerinizi aksatmışsanız önemli resim ve dosyalarınızı kaybetmişseniz mutlaka bu tip bir program kullanmanız gerekiyor.

Tenorshare Android Data Recovery
programı bunlar arasında işini iyi yapabilen popüler bir hizmet. Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri kazandırmaktadır. Yanlış yapılan Rootlama işlemi sonrasında dosya silinmesi gibi durumlarda yine yardımcınız olacaktır. Android işletim sistemli cihazınız bozulduğu zaman vermiş olduğu hatalar nedeniyle içerisinde bulunan verilere ulaşamama gibi durumlarda da kullanabilirsiniz. Bilgisayara bağlı olan Android cihazınızdan silinen dosyaları tek tek bulup önizlemelerini görüntüleyebiliyorsunuz. Dilerseniz Tenorshare Android Data Recovery programını sitemizden hemen güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.0.0.3
BOYUT
23.01 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,547
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.