Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Tenorshare WhatsApp Recovery
iPhone ve iPad`dan Silinen Mesajları Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için hazırlanmış olan Tenorshare WhatsApp Recovery programı sayesinde WhatsApp üzerinde silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. WhatsApp mesajlarını kurtarmanıza imkan sağlayan program WhatsApp kişilerini de geri getirmenize yardımcı olmaktadır. 

Tenorshare WhatsApp Recovery programı aracılığıyla WhatsApp mesajlarınızı geri kolay kazanabilirsiniz. 2 farklı durumda size yardımcı olan program ilk iOS cihazınızdan silinen yazışmaları geri getirmenize olanak sağlıyor. İkinci işi ise kişi listesini geri getirmesi. Tenorshare WhatsApp Recovery programı işini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesiyle denemenizi önerdiğim bir programdır. Tenorshare WhatsApp Recovery programının kullanımı ise öyle zor değil. Apple markalı cihazınızı bilgisayarınıza bağladıktan sonra WhatsApp verilerini otomatik olarak aramaktadır. Bu nedenle size fazla bir iş kalmayacaktır. İşlem bittikten sonra kurtarmak istediğiniz veriyi seçerek dışarı aktarmanız mümkün. Dilerseniz VFC, TXT, XLS ve XML formatlarında dışarıya aktarabilirsinz. 

Tenorshare WhatsApp Recovery programını kullanabileceğiniz bir durum daa var. Apple markalı cihazınızın çalınması yada kaybolması durumunda kullanarak iTunes yedekleme dosyalarınızdan WhatsApp kişi listenizi ve mesajlarınızı kurtarabilirsiniz. 

Aynı zamanda jailbreak işlemi sonrasında iOS cihazınızdan silinen mesajlarınızı da iTunes yedeklerinizden kurtarabiliyor. Eğer sizde WhatsApp mesajlarım silindi, nasıl kurtarabilirim diye düşünüyorsanız Tenorshare WhatsApp Recovery programını deneyebilirsiniz. 

Programın desteklediği cihazlar:

iPhone   - iPhone 6/6 Artı, iPhone 5S / 5C / 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, vb
iPad  -  iPad Air 2, iPad Air, iPad Mini 3/2, iPad Mini, iPad 4 (iPad Retina Display ile), iPad 3 (Yeni iPad), iPad 2
iPod touch  -  iPod touch 5G, iPod touch 4G, iPod touch 3G, vb

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.5.0.0
BOYUT
41.28 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,775
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.