Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

The Crew
MMO Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

The Crew ile açık dünyada yarışabilir, rüya gibi arabaları kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

The Crew Online alt yapıya sahip açık dünya  yarış oyunudur. Üst kalitesi yüksek olan bu oyunu sizlere sunuyoruz.

The Crew'de  oldukça geniş ve detaylı olarak tasarlanmış bir açık dünyada diğer oyuncularla birlikte yarışabilme olanağı sağlıyor. Araba yarışında MMO öğesiyle birleştirilen The Crew'de oyuna kendi seçtiğiniz bir arabayla başlıyorsunuz. Bu araba size ögzü bir simgeyi temsil ediyor. Girdiğiniz yarışları kazandıkça hem tecrübe edinip hemde para ve puan kazanırken seviye atlayarak yeni özelliklere sahip oluyorsunuz. Kazandığınız paralarla arabanızın görüntüsü ve performansındaki ayarlarınıda değiştirme özelliğine sahip oluyorsunuz. Ve kendi isteğinize göre oyunu oynayabiliyorsunuz.

The Crew'de kendi yarış takımını oluşturup başka takımlara katılmanın  dışında diğer oyunculara karşıda yarışabiliyorsunuz. Oyunda açık dünyada yarışırken gördüğünüz oyuncularla yarışma imkanınada sahipsiniz. Açık dünyada yarışırken gitmek istediğiniz hedefi dilediğiniz yolu tercih ederek belirleyebilirsiniz. İsterseniz asfalt yada çitleri kırarak kendinize yeni yollar açabilirsiniz. Belli rotolarda ilerlemeye çalışırken heyecan içinde polisten kaçma mücadeleside yaşıyorsunuz.

Sizlere sunulan bir diğer olanak ise The Crew oyunculara araçlarını modifiye etmeleri için yüzlerce seçenek veriyor. Oyunun grafikleri başarılı  fakat yüksek kaliteli oyun grafikleri nedeni ile sistem olanakları daha yüksek. Oyunun minimum sistem gereksinimlerini bu şekilde size aktarıyorum.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

2.5 GHZ 4 çekirdekli Intel Core2 Quad Q9300 veya 2.6 GHZ 4 çekirdekli AMD Athlon 2 X4 640 işlemci
512 MB video belleğe ve Shader Model 4.0 desteğine sahip Nvidia GeForce GTX260 veya AMD Radeon HD4870 ekran kartı
Service Pack 1 yüklü 64 Bit Windows 7 işletim sistemi
4 GB RAM
DirectX uyumlu ses kartı
18 GB boş depolama alanı
Özellikle internet bağlantısı olmalı

Önemli Not: Oyun ücretlidir, oyunu satın almak için adrese git linkini tıkladığınızda satın alma sayfasından alabilirsiniz. Diğer ücretsiz araba yarışı oyunlarını indirmek için Araba oyunları linkine tıklayarak dilediğiniz oyunu indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,711
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.