The Culling

The Culling

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Hayatta Kalma Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış The Culling oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Issız bir adada rakiplerinizle savaştığınız The Culling oyununda kaliteli grafikler bulunuyor.

Açlık Oyunları filmine benzer bir yapıya sahip olan oyun senaryosuyla ön plana çıkıyor. Uzak ve ıssız bir adaya yolculuk ettiğimiz The Culling oyununda tropikal cenette konuk olma amacınızsa sadece bir yarışmacının galip gelmesini sağlamak. Adrenalin ve hızlı bir yapıya sahip olan The Culling oyununda hayatta kalmak için her oyuncuya 20 dakika süre veriliyor. 20 dakikanın sonlarına doğru adayı zehirli gazlar ise etrafı saracak ve işler daha karışık hale gelecek.

Mücadeleye sıfırdan başladığınız The Culling oyununda her oyuncu kendi dilahlarını inşa etmek için çabalıyor. 
Etraftaki silahları yağmalayıp diğer yarışmacılara tuzaklar hazırlayabildiğiniz The Culling oyununda diğer oyuncuları takip ederek başka oyuncularla savaşırken avantaj elde edeceğiniz durumlarda olacaktır. 

Oyun kuralsız bir şekilde ilerliyor. Bu nedenle oyun daha çekici hale geliyor. 2'li takımlar halinde diğer oyuncularla savaşabildiğiniz The Culling oyununda kendi silahlarınızı inşa edebilirsiniz. Issız bir adada rakiplerinizle savaşacağınız online bir alt yapıya sahip inanılmaz güzel grafiklere sahip olan The Culling oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

The Culling Sistem Gereksinimleri:
The Culling minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 560 veya AMD Phenom 2 X4 945 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 11 uyumlu 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 8 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,410
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?