The Last Door: Collector`s Edition

The Last Door: Collector`s Edition

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 için Korku Temalı Macera Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz oldukça kaliteli grafiklere ve etkileyici seslere sahip korku oyunudur. Rol yapma etkenlerini bünyesinde bulunduran The Last Door: Collector`s Edition oyunu korku temalı macera oyunu olmakla birlikte korkuyu iliklerinizde hissedeceksiniz. 

Platformlarda milyonlarca kez indirilmeye ulaşan oyunda sizi ekrana kilitleyecek tek şey atmosfer değil. Perde arkası yavaş yavaş aralanan hikayesiyle ön plana çıkan The Last Door: Collector`s Edition 1891 yılında geçiyor. 

Eski okul arkadaşımız Anthony'den mektup geliyor. Mektup tabi okunamıyor. Normal bir mektup olmadığı için arkadaşınızın yaşadıdğı yere gitmeniz gerekiyor. Arkadaşınızın mekanına gittiğinizde arkadaşınız ortada değil. Bu nedenle gizemli bir şekilde kaybolan arkadaşınızı bulmanız gerekiyor. Kısa bir girişten sonra oyunun ana karakteri konumundaki Jeremiah yerine geçmeniz gerekiyor. 

Oldukça basit ancak The Last Door: Collector`s Edition oyununda yol almak için kafanızı yormanız gerekiyor. Eğer sizde korku dolu ve macera öğelerinin bulunduğu oyunları oynamak istiyorsanız The Last Door: Collector`s Edition'u indirmelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,599
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?