Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

The Wesport Independent
Faşist Ülkede Gazete Yayınlama Simülasyonu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz The Wesport Independent oyunu farklı bir konuyu ele alıyor. Oyun içerisinde olaylar yeni savaştan çıkmış bir ülkede geçiyor. Bu ülkede savaş olduktan sonra iktidaa yeni bir parti geliyor ve söz konusu olan bu parti baskı ve sansürü kalıcı yapmak için bir araç kullanıyor. Oyun da medya üzerinde büyük bir denetim kuruluyor. The Wesport Independent'de bu ülkede yayın yapmaya çalışan editörün yerine geçip yayınları daha özgür bir yayın olarak çıkarmaya çalışıyoruz. 

Oyun içerisindeki asıl görevimiz yayınlanacak olan içerikleri düzenlemek ve kaldırılması gerekenler ise çıkartmak. Gazetemizin içeriklerini düzenlediğimiz zaman büyün gerçeklere içerik içinde yer vermiyor ve sansürlüyoruz. Farklı sonlara sahip farklı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. 

Retro bir tasarımın sahip olduğu The Wesport Independent oyununda medya üzerine çökmüş olan iktidara karşı kendi gazetenizi yayınlamaya çalışmanız gerekiyor. Eğer sizde bu işi ben yapabilirim diyorsanız The Wesport Independent'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,062
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.