Time Mysteries 2 indir
Time Mysteries 2

Time Mysteries 2 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Windows 8 ve 10 İçin Hayalet Oyunu

Windows 8 üzeri ve Windows 10 işletim sistemli cihazlar için uyumlu olan Time Mysteries 2 oyununda hayaletlerin yaşadığı konağa girip ailenizin sizden neler sakladığını öğrenme çabası içine giriyorsunuz. 

Oyunda bir mektupla hayatı değişen Ester adındaki gencin gizemli dünyasına konuk oluyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan ve oyun içerisinde ailemizin sırlarını ortaya çıkarmak için perile ve hayaletler dahil türlü varlıklara dolu bir konağa giriş yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde tek amacınız ise şuan hayatta olmayan ailenizin gerçek yüzünü öğrenmek. 

Oyunda gizemli olan herşeyi çözmeniz gerekiyor. Eşsiz bir yapım olduğunu düşündüğüm oyunlardan biri olup sıradışı olaylarn yaşadığı ve olağanüstü varlıkların yer aldığı bir metne ve ses kaydına ulaşmanız gerekiyor. 

Oyunda göremediğiniz varlıklar ensemizde hissettiğimiz kötü güçlerle birlikte konağın tüm odalarını gezerek bir ipucu yakalamaya çalışıyorsunuz. Oyun oynanış olarak klasik gizli eşya bulma oyunlarından farksız olup ziyaret ettiğiniz odaların müziği ise oldukça etkileyici. 

Farklı zamanlarda gidip geldiğiniz Time Mysteries 2 oyununda 21 değişik mini oyun bulunup 16 gizli obhe sahnesi yer alıyor. 52 harika tasarlanmış oda ve zaman ayarlı bulmacaların yer aldığı oyunda farklı hikayelerin yer aldığı 7 ilginç kahraman bulunuyor. Eğer sizde farklı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Time Mysteries 2 oyununu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Puzzle
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,215
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?