Tiny Troopers 2: Special Ops indir
Tiny Troopers 2: Special Ops

Tiny Troopers 2: Special Ops indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Mini Askerler Savaş Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanan Tiny Troopers 2: Special Ops oyunu mobilde popüler olduktan sonra bu platformda karşımıza çıkıyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Tiny Troopers 2: Special Ops oyununda mini askerlerin zorlu mücadelesine tanık oluyoruz. Game Troopers imzasını taşıyan başarılı bir savaş oyunu olup minik askerle çeşitli operasyonlara katılıyorsunuz. 

Zorlu eğitimleri gören minik askerler bazen denizin ortasında çatışmaya girdiği gibi bazen de karada boy gösteriyor. tankla düşman üssüne saldırı yapabildiğiniz gibi rambo gibi bazen tek bir askerimizle üsse sızmaya çalışıyor. Çetin bir savaşın içerisinde kendinizi bulacağınız Tiny Troopers 2: Special Ops oyunu görsel ve atmosfer bakımından oldukça başarılı. 

Minik askerlerin zırhlarını ve silahlarını yenileyebilmek için size verilen görevleri tamamlayıp rütbe atmış olmanız gerekiyor. Normal görevlerin yanısıra zombilerle de karşı karşıya geliyorsunuz. 

Heyecan dolu hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz Tiny Troopers 2: Special Ops oyununun grafikleri ise oldukça başarılı. Eğer sizde hareketli savaş oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Tiny Troopers 2: Special Ops'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,646
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?