Titan Quest Anniversary Edition

Titan Quest Anniversary Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Aksiyon RPG Titan Oyunu

Titan Quest'in yenilenmiş başarılı bir versiyonu olp ek paketiyle yenilenmiş kaliteli grafikleriyle ön plana çıkan Titan Quest Anniversary Edition oyunu aksiyon severleri mutlu edecek. Titan Quest oyunuyla ilk olarak 10 yıl önce 2006 yılında karşımıza çıkan oyun çıktığı dönemde Diablo serisine kuvvetli bir alternatif olmuştu.

Oyun severlere keyifli bir oyun süresi sunan Titan Quest Anniversary Edition oyunu  orjinal oyunun çıkışı üzerinden 10 yıl sonra keyifli bir oyun sürmeyi amaçlamış. Orjinal oyuna göre daha güzel görünümlü rafine edilmiş iyi bir oyun tecrübesi sunuyor. Titan Quest Anniversary Edition oyunu aynı zamanda multiplayer ve mod desteği bulunduruyor. Bununla birlikte oyuncular modlar aracılığıyla oyuna oyuncu kitlesi tarafından hazırlanan ek içerikler de ekleyebilir.

Oyunda online olarak heyecanlı karşılaşmalar da yapabilirsiniz. Age of Empires 'in yaratıcılarından biri olan Brian Sullivan ve Braveheart filminin yazarlarından biri olan Randal Wallace tarafından hazırlanmış olan oyunda hikayemiz antik Yunan'da başlayıp medeniyet mitolojisiyle harmanlanmış. 

Titan Quest Anniversary Edition oyunundaki maceramız boyunca kahramanlarımızla bu mitojilerde yer almış olup efsanevi yaratıklarla ve canavarla savaşarak kötülüğü yenmeye çalışıyoruz.

Görsel efektlerin yanısıra modellemeler de yenilenirken oyun mekanikleri performansı ve kararlılığıyla geliştiriliyor. Efsanevi canavarların ve yaratıkların yer aldığı Titan Quest Anniversary Edition oyununda eğer sizde kötülüğü yenmek istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,818
GELİŞTİRİCİ
THQ
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?