TiviBu

TiviBu

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Televizyon İzleme Programı

Bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak televizyon izleyebileceğiniz bir programdır. TiviBu yazılımı sayesinde dilerseniz telefonunuzda dilerseniz bilgisayarınızda izleyebilirsiniz. İzlediğiniz zaman canlı yayında bile yayını durdurabilir istediğiniz zaman izlemeye devam edebilirsiniz. Yüzlerce Türkçe kanala istediğiniz anda kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sinema filmi sevenler için kesintisiz olarak film yayını yapan bir kanal eklemişler. Aşk, aksiyon, macera filmlerini izleyebilirsiniz. Tekrar izle özelliği sayesinde sevdiğiniz programları artık kaçırmayacak yada internette o günün yayınını bulmak için web sitelerinde zaman harcamayacaksınız. Tekrar izle özelliği sayesinde kaçırdığınız programları, dizileri, filmleri yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta içinde istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. 

Geri Al İzle özelliği sayesinde izlediğiniz programı sadece 30 dakika geriye alıp izleyebilme şansına sahip olacaksınız.Canlı televizyon izlerken dilerseniz yayını durdurabilirsiniz. Bu sayede televizyon programlarını kaçırmış olma derdinden de kurtulmuş olursunuz. Yerli yabancı istediğiniz tüm kanallara ulaşabilirsiniz. 
Tivibu programına yakın zamanda izlediğiniz programları geri alma daha sonra izlemek gibi çeşitli özellikler gelecek.

Tivibu bu yıl yaptığı anlaşma sonucunda Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupa maçlarının artık TiviBu'da yayınlanacağı belirtildi. Tivibu sahipleri artık bu futbol yayınlarını aylık bir ücret karşılığında izleyebilecekler.

Tivibu yayınından faydalanmak için TTNET üzerinde Tivibu paketlerinden birini satın almanız gerekiyor. Paketi satın aldıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifre ile sitemizden indirdiğiniz programı kurarak giriş yaparak, TiviBu kanallarını izleyebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
29,207
GELİŞTİRİCİ
TTNet
HEMEN İNDİR (11.11 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
mehmet mehmet 8 ay önce
Tivibu yu indiriyorum şimdi giriş yaparsak maçları izleyebilir miyim