Toby: The Secret Mine

Toby: The Secret Mine

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Aksiyon Platform Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Toby: The Secret Mine oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Platform oyunları arasında popüler olan Limbo oyununa benzerliğiyle ön plana çıkan oyun 2 boyutlu olarak karşımıza çıkıyor. Hikayesi bakımından iyi olan oyun sakin bir dağ köyünde geçiyor. Köyde olan gizemli olaylara tanık ettiğimiz Toby: The Secret Mine oyununda kendi halinde sakin ve huzurlu bir şekilde yaşamaya devam eden bu köydeki bütün olaylar bir gece esrarengiz bir şekilde köy sakinlerinin ortadan kaybolmasıyla başlayarak ilerliyor.

Büyük bir kaosa yenik düştüğümüz oyunda köyde kalan diğer köylüler ise kaybolanları bulmak için ellerinden geleni yapmaya çalışıyor ancak onlar da arkalarında bir iz dahi bırakmadan esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmakta. Tam da burda kahramanımız devreye giriyor. 

Oyun içerisinde karşımıza çıkan siyah - beyaz yahut gölgesel kahramanların söz onusu olduğu görsel stil yer alıyor. Karanlık bir atmosferde geçen oyunda bizleri ürpertici bir deneyim bekliyor. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış olan bulmacalar ve tuzaklarla karşılaştığımız Toby: The Secret Mine oyununda bu engelleri aşmak için zekanızı kullanmanız gerekiyor. Başarılı bir platform oyunu olduğundan Toby: The Secret Mine'ı denemenizi tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,283
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?