Tom Clancy’s EndWar indir
Tom Clancy’s EndWar

Tom Clancy’s EndWar indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Ücretsiz Online Strateji Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Tom Clancy’s EndWar Online oyununda dünyadaki savaşı sonlandırmak için ordunuzun başına geçmeniz gerekiyor. Kaliteli grafiklerden oluşan başarılı bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Strateji oyunu severlerin seveceğine inandığım Tom Clancy’s EndWar Online oyunu yakın geleceği konu almaktadır. 

2030'lu yıllara gittiğimiz Tom Clancy’s EndWar Online oyununda 10 yıl öncesinde başlayan ve dünyadaki süper güçlerin birbiileri üzerinde hakimiyet kurmaya çalıştığı savaş seveviyle dünyanın tam anlamıyla harabeye döndüğünü görüyoruz. 
Oyunda metropoller ve büyük şehirler yıkıntılar altındayken biz azimli bir general oluyoruz. Savaşı sonlandırıp dünyayı küllerinden tekrar yaşatmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. 

Tom Clancy’s EndWar Online oyununda 3 farklı taraftan birini seçebilirsiniz. Rusya'nın acımasız Spetsnaz kuvvetleri ve yüksek teknolojiye sahip olmasının yanısıra Amerikan kuvvetleri Avrupa ordusu seçebileceğiniz taraflar arasında bulunuyor. 
Tarafınızı seçtikten hemen sonra karargahnızı inşa etmeye ve ordunuzu oluşturmaya başlamanız gerekiyor. Senaryo modunda tek başınıza oynayabildiğiniz gibi online olarak diğer oyunculara karşı savaşmanız da mümkün. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Tom Clancy’s EndWar Online oyununda altınlarla farklı özellikler alabiliyorsunuz. Altınları elde etmek için gerçek parayla altın satın alabildiğiniz gibi oyunda iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Tom Clancy’s EndWar Online Sistem Gereksinimleri:
- Windows 7 işletim sistemi

- 3.06 GHZ Intel Core i3 650 işlemci veya 3.0 GHZ AMD Phenom II X4 945 işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB GeForce 9800 GT veya ATI Radeon HD 4870 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,941
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?