Tor Browser

Tor Browser

Son Güncelleme: 5 yıl önce

IP Adresini Gizleyen Anonim Güvenilir Web Tarayıcısı

Tor Browser tarayıcısını Windows bilgisayarınızda kullanarak IP adresinizi gizleyebilir ve internet üzerinde özgürce gezinebilirsiniz. 

İçerisinde gelişmiş gizlilik ve güvenlik öğelerini birleştiren Tor Browser tarayıcısı IP adresini gizleme programlarına ihtiyaç duymamaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüz ile karşımıza çıkan Tor Browser tarayıcısı Firefox kullanıcılara herhangi bir zorluk çıkarmayacak düzeydedir. Firefox'a benzeyen yapısı ile dikkat çeken Tor Browser tarayıcısı ile internette kimliğinizi gizleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan tarayıcıyı bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Son güncelleme ile ağ daha da güçlendirildi. İnternette daha özgür bir şekilde sörf yapabilmeniz için hazırlanmış olan tarayıcı aracılığıyla yerel ağ ayarlarınızı kullanmadan internet üzerinde gezinebilirsiniz. 

İnternette olan kısıtlamalara ve yasaklara takılmamak için farklı IP adresi ile giriş sağlayabiliyorsunuz. Bu nedenle IP adresinizi değiştirerek girişler yapabiliyorsunuz. Bu tür işlemlere gerek bıraktırmayan Tor Browser tarayıcısı IP adresinizi gizlemenize olanak sağlayan başarılı bir hizmet sunuyor. Bu nedenle Tor Browser tarayıcısını Windows bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
6.0.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
8,867
GELİŞTİRİCİ
Tor
HEMEN İNDİR (21.85 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?