Tor Messenger

Tor Messenger

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tor Güvenli ve Anonim Mesajlaşma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir mesajlaşma programıdır. Ancak bu program diğerlerinden birazcık farklı. Çünkü anonim olarak yani kişisel bilgilerinizi vermeden mesajlaşmaya başlıyorsunuz. Anlık bir mesajlaşma servisi olup farklı kaynaklardan erişilmesini ve kişisel bilgilerinizin çalmasını engellemek için hazırlanmıştır. 

Tor Messenger programının en güzel yönü ise farklı yazışma protokellerini destekliyor olmasıdır. Google Talk, Facebook, Yahoo, Twitter, IRC, XMPP, Odnoklassniki hesaplarınızla programa giriş sağlayabilirsiniz. Yazışmalarınızı bu hesaplarınız üzerinden yürütmenize imkan sağlayan Tor Messenger programı Tor sunucuları üzerinde çalışma göstererek izlerin sürülmesini engellemektedir. 

Tor Messenger programı sayesinde mesajlarınızın içeriğinin başka bir sunucuya ulaşmasını engelleyerek güvenli bir ortamda anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan Tor Messenger, anonim mesajlaşma programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,287
HEMEN İNDİR (30.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?