Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Tor Messenger
Tor Güvenli ve Anonim Mesajlaşma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir mesajlaşma programıdır. Ancak bu program diğerlerinden birazcık farklı. Çünkü anonim olarak yani kişisel bilgilerinizi vermeden mesajlaşmaya başlıyorsunuz. Anlık bir mesajlaşma servisi olup farklı kaynaklardan erişilmesini ve kişisel bilgilerinizin çalmasını engellemek için hazırlanmıştır. 

Tor Messenger programının en güzel yönü ise farklı yazışma protokellerini destekliyor olmasıdır. Google Talk, Facebook, Yahoo, Twitter, IRC, XMPP, Odnoklassniki hesaplarınızla programa giriş sağlayabilirsiniz. Yazışmalarınızı bu hesaplarınız üzerinden yürütmenize imkan sağlayan Tor Messenger programı Tor sunucuları üzerinde çalışma göstererek izlerin sürülmesini engellemektedir. 

Tor Messenger programı sayesinde mesajlarınızın içeriğinin başka bir sunucuya ulaşmasını engelleyerek güvenli bir ortamda anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan Tor Messenger, anonim mesajlaşma programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
30.15 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,925
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.