Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Trend Micro Titanium Internet Security
İnternet Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Trend Micro Titanium Internet Security programı sayesinde internet güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan yahut internet kullanımı kapsamında sistemin ihtiyaç duyduğu tüm güvenlik özelliklerini bünyesinde barındırmaktır. 

Aynı zamanda ebeveyn kontrol aracı ile çocuklarınızın güvenle internette dolaşmalarını sağlamak için Trend Micro Titanium Internet Security programını Windows bilgisayarınızda kullanabiliyorsunuz. Kişisel bilgilerinizin çalınmasına yönelik kullanabileceğiniz Trend Micro Titanium Internet Security programı internet üzerinden gelebilecek tüm tehlikelerden sizi korumayı amaçlıyor. Spam e-postalara karşı sisteminizi korumanıza imkan sağlayan Trend Micro Titanium Internet Security programı güvenli bir internet ortamı sunmaktadır. 

Solucan, virüs, truva atı gibi güvenlik tehditlerine karşı güçlü bir koruma yazılımı olup sahte antivirüsleri de temizlemektedir. Video, fotoğraf ve belgeleri yedekleyerek saklamanıza da imkan sağlayan Trend Micro Titanium Internet Security programı ile aynı zamanda bu verileri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Eğer sizde bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak istiyorsanız Trend Micro Titanium Internet Security programını Windows bilgisayarınızda kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
5.88 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,665
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.