uBlock

uBlock indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Tarayıcı Reklamları Engelleme Filtreleme Eklentisi

uBlock ile reklamlara veda edin.. 

Yalnızca internet dünyasındaki reklamları engelleyen bir tarayıcı eklentisi olmayıp aynı zamanda filtreleme özelliğine sahip olmasıyla ön plana çıkan eklenti sayesinde istediğiniz öğeleri engelleyebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz web sayfalarında banner ve reklamları engellemek amacıyla basit bir yöntem sunan uygulama kullanıcı dostudur. Durdurmak istediğiniz öğeleri manuel olarak seçmenize imkan sağlamaktadır. 

Firefox, Safari, Google Chrome, Opera ve diğer Chromium tabanlı tarayıcılarla birlikte uyumlu bir şekilde çalışabilen eklenti tercih edilen web gezginine bağlı olarak karşımıza çıkıyor. İnternet dünyasını keşfederken canınızı sıkan reklamları ve daha pek çok rahatsız edici öğeleri engellemenize imkan sağlamaktadır. Ziyaret ettiğiniz internet sayfalarındaki reklamları otomatik olarak engelleyen uBlock kendi kurallarınızı oluşturmanıza imkan sağlamaktadır.

İstediğiniz sitelerde beyaz liste oluşturabilir bu sayede diğer sitelerdeki reklamları engellemiş olursunuz. Tarayıcınızda reklamları engellemek için kullanışlı bir uzantı olup etkili bir kullanım sunmaktadır. Eğer sizde rahatsız edici reklamları engellemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız mutlaka uBlock'u denemelisiniz. 

İndirmiş olduğunuz bağlantıdan kullanmakta olduğunuz tarayıcıya ait eklentiyi indirme işlemini güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,870
HEMEN İNDİR (1.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?