UFO Online: Invasion

UFO Online: Invasion

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Bilim Kurgu Tabanlı UFO Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış UFO Online: Invasion oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Online bir rol yapma oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bilim kurgu tabanlı olan oyunda dünyayı istila eden uzaylıları durdurmak için geleni yapmanız gerekiyor. 

Yakın bir geleceğe yolculuk ettiğimiz UFO Online: Invasion oyununda 2024 yılının Şubat ayında dev bir alien savaş gemisi karşımıza çıkıyor. Oyunda xenovirus adındaki virüsü dünyaya salarak insanlığı yok etmek için ahrekete çoktan geçmiş. Ana alien gemisini takip eden ufolar da dünyaya iniş yaparak bölgeleri kontrol altına almaya hazırlanıyor.

Dünyadaki doğal evrimi araştırmak ve insanoğlunu yeryüzünden silerek yeni yaşam formları oluşturmak isteyen uzaylılar bu kez insanoğlunun güçlü duruşu karşısında artık ayakta duramıyor. Bu nedenle çekilmek zorunda kalıyor. Ancak yine de bir kısmı dünyada kalıyor. Harabeye dönen bu dünyada hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. 

PvP karşılaşmalarının yer aldığı oyunda sıra tabanlı bir savaş sistemi bulunmaktadır. Savaş için kolları sıvamanız gerekiyor. Elbette başlamadan önce hareketlerinizi planlamanız gerekiyor. Size verilen 60 saniye ieçrisinde hareketlerinizi belirleyerek savaşmaya başlıyorsunuz. Oyunda bu yapı sayesinde oyuncular rakiplerinin hamlelerini saatlerce beklemek zorunda kalmıyor. Sadece 60 saniye dolunca kararlarınızı uygulamaya başlayabiliyorsunuz. 

Geniş açık bir dünyaya yolculuk ettiğimiz UFO Online: Invasion oyununda ayrıca savaşları kazanıp karakterinizi güçlendirmeniz ve geliştirmeniz de mümkün. Orta seviyede grafiklerin yer aldığı oyun izometrik kamera açısıyla ilerlemektedir. Eğer sizde bili kurgu tabanlı oyunları seviyorsanız UFO Online: Invasion'u mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

UFO Online: Invasion Minumum Sistem Gereksinimleri
 Windows XP işletim sistemi

- 1 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlu 128 MB ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX 9 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,372
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?