Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Uninstall Tool
Program Kaldırma Yazılımı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows Program Ekle Kaldır üzerinden kaldıramadığınız programları kaldırmak için kullanabileceğiniz Uninstall Tool programı istediğiniz verimi sizlere vermek için elinden geleni yapıyor. 

Windows'un standart program kaldırma bölümünden istediğiniz verimi alamadığınız zamanlarda kullanabileceğiniz Uninstall Tool programı bu noktada kullanabileceğiniz en iyi alternatif hizmettir. 

Kullanım açısından oldukça basit olan Uninstall Tool programında en çok kullanacağınız iki bölüm yer almaktadır. Öncelikle kaldırmak istediğiniz programın dosya ve klasörlerinin silinmesi dışında programa ait olan kayıt dosyalarını da başarıyla silen Uninstall Tool programının bir diğer hoş özelliği ise sistem dostu olması. Bu özelliği sayesinde bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosya yada programların boyutu ne olursa olsun sisteminizde hiç bir kötü etki olmuyor. 

Ayrıca program içerisinde yer alan özellikler sayesinde bilgisayarınızda kaç tane programın yüklü olduğunu görebiliyor, hard diskinizde ne kadar yer kapladığını da sorunsuz bir şekilde görebiliyorsunuz. 

Sonuç olarak Uninstall Tool programı şimdiye kadar kullandığım en iyi dosya kaldırma hizmeti. Bu nedenle sizlere gönül rahatlığıyla öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.3.2 Build 5311
BOYUT
3.55 MB
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca
İNDİRİLME
3,050
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.