USB Block

USB Block indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Veri Hırsızlığı Önleme Programı

USB Block, USB flash sürücüleri, CD'leri, DVD'leri, harici diskleri ve ağ bağlantılarına izin vererek kullanıcıların veri sızıntısını önlemek için hazırlanmıştır. Belirli taşınabilir aygıtlara bilgisayarınızdan erişimi kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdaki dosyaları korumuş olursunuz. 

Kurulumdan sonra, bu yazılım programı bir şifre girmenizi ister. Bunu, sürekli kullanacağınız için hatırlayacağınız ama yakınlarınızın bilmediği bir şifreyi koymak güvenliğiniz için iyi olacaktır. Taşınabilir bir bilgisayar bilgisayara her bağlandığında bu araç, geçiş anahtarınızın yardımıyla cihazı yetkilendirmenize veya engellemenize olanak tanıyan küçük bir pencere olarak karşınıza çıkacaktır. 

Dahası USB Block geçmişte kullanılan cihazları ve durumları da hatırlatmaktadır. Programın arayüzü modern bir tasarıma sahiptir ve oldukça kullanıcı dostudur. Bu, önceki deneyimlerinden bağımsız olarak herhangi bir kişinin onunla çalışabileceği anlamına gelir.  Ana pencerede ayrıntılı bir özet, kontrol merkezi, yetkili cihazlar, raporlar ve günlükler ve ayarlar arasında gezinmenizi sağlayan sekmeli bir ekran bulunmaktadır. 

USB Blok "Stealth Mode" da çalışabilir, yani kısayollar başlat menüsü ekran, masaüstü ve denetim masasından gizlenecek demektir. Bu seçenek özel bir kısayol tuşu kullanılarak etkinleştirilebilir.
 Özetle, USB Blok, bilgisayarınızı veri sızıntısına karşı korumak için istenmeyen USB sürücüleri, CD'leri, DVD'leri, ağ erişimini ve harici sürücüleri engellemenizi sağlayan kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Kullanıcı dostu arayüzü, gizli mod yetenekleri ve kapsamlı raporlar ile verimli bir deneyim sunduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
1.7.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,693
HEMEN İNDİR (4.61 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?