Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

USB Disk Security
Taşınabilir Cihazlar İçin Güvenlik Yazılımı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Flash bellekler doğaları gereği virüslü oluyor. Yabancı bir bilgisayara taktığınız zaman uyarı verebiliyor. Dosya yüklemelerini gerçekleştirmek isterken bu tarz sorunlar ile karşılaşmak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmıştır.

USB Disk Security programını kullanarak flash bellekleri bilgisayarınıza taktığınız an otomatik olarak çalışma gösterir. Bilgisayarınız açık yada kapalı fark etmiyor. Kendisi o kadar etkili ki bilgisayarınızın çevirimdışı olduğu zamanlarda bile çalışma gösteriyor. Görev tepsisi üzerinde sessiz sedasız çalışmasını sürdüren program akıllı bir şekilde virüsleri kontrol ediyor ve açılış esnasında gerçekleşenprogramların listesini vermek için farklı seçenekler sunuyor.

Disk tarama ve onarma gibi seçenekleri sayesinde tercih edebilirsiniz. Ancak bu özelliklerinden faydalanmak için programın tam sürümüne sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca tam sürümünü satın aldığınız zaman ücretsiz olarak güncellemelerini yapabiliyorsunuz. Programı güncelelyebildiğiniz gibi taramayı etkin hale getirebilir dilerseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Diğer antivirüs programları ile uyumsuzluk göstermediğinden dolayı tercih edeceğinizi umduğum başarılı bir program. 

Eğer sizde USB, hafıza kartı, iPod, Flash bellekler ve diğer taşınabilir cihazlar için sisteminizde tehlike oluşturmak istemiyor ve bunların onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız USB Disk Security programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
6.2.0.30
BOYUT
4.06 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,030
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.