USB Image Tool

USB Image Tool

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

USB Sürücüsü Yedekleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz USB Image Tool programı sayesinde USB flash sürücülerinizi kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Aynı zamanda geri yükleme için de kullanabilirsiniz. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan USB Image Tool programı kurulum işlemi gerektirmiyor. Bu sayede flash belleklerinize kopyalayarak dilediğiniz her yerde USB Image Tool programını kullanabilirsiniz. 

Device Mode ve Volume olarak arayüzü üzerinde geçiş yapabileceğiniz iki farklı bölüm bulundurmaktadır. Ayrıca USB Image Tool programı USB sürücüleinizin ismini, serisini ve numarası gibi bilgileri öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Boyut, boş alan, dosya sistemi gibi bilgilere de ulaşabiliyorsunuz. 

Restore (Geri Yükleme) ve Backup (Yedekleme) işlemlerini USB Image Tool programıyla kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. IMA, IMG, IMZ formatlarında sürücüleri kolay bir şekilde geri yüklemeniz mümkün.

Sisteminizin kaynaklarını düşük miktarda kullanmaktadır. Bu nedenle sisteminiz yorulmaz. Etkili ve kolay kullanımlı USB Image Tool programını Windows bilgisayarınızda kullanarak USB sürücülerinizi yedekleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
1.72
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,350
HEMEN İNDİR (365.2 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?