Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Vampix
Fotoğraflarda Renk Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Vampix programı sayesinde JPG uzantılı resim dosyalarınız üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Vampix programı sayesinde fotoğraflarınız üzerindeki siyah ve beyaz renk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Arayüz bakımından sade olan Vampix programı Windows penceresi üzerinde yerleştirilmiş olduğundan dolayı hızlı bir şekilde düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. 

Elinizde bulunan fotoğrafları düzenlemenize imkan sağlayan Vampix  programı sürükle bırak sisteminin dışında dosya yöneticisini de kullanabilirsiniz.  Mavi, yeşil ve kırmızı renklerden istediğiniz renk seçeneklerini kullanabilirsiniz. 

Program ekranının sağ üst tarafında merkezi renk değeri arasındaki farklılıkları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda program yardımıyla orjinal maske ve resim modu arasında geçiş yapabiliyorsunuz. BMP, PNG, GIF ve TIF gibi farklı formatlar üzerinde çalışmayan program testlerim esnasında herhangi bir sorun yaşatmadı. Umarım sizde de düzgün bir şekilde çalışıyor. Eğer sizde fotoğraflarınızın renk değerlerini düzenlemek istiyorsanız Vampix programını denemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4.2.12
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,321
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.