Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSVideo Edit Magic

reklam

Özel Video Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Video Edit Magic programı sayesinde kolay bir şekilde özel videolar oluşturabilirsiniz. Video dosyalarınız üzerinde kesme, kopyalama ve yapıştırma işlemi yapmanıza imkan sağlayan Video Edit Magic programı içerisinde çeşitli efektler bulundurmaktadır. 

Aynı zamanda videolarınıza arka plan sesleri dışında müzik eklemeniz de mümkün. Video dosyalarınızda ses ve grüntü parçalarının üzerinde ayrı ayrı çalışmanıza imkan sağlayan Video Edit Magic programı bu iki parçayı birbirinden bağımsız olarak düzenlemenize imkan sağlamaktadır. Bir parçayı başka bir parçayla değiştirebilmenize imkan sağlayan Video Edit Magic programı bunun dışında dosyaları istediğiniz gibi kırpmanıza ve başka video dosyalarıyla birleştirmenize olanak tanımaktadır. 

Layer desteği bulundurduğundan dolayı videolarınızın üzerine efektli yazılar eklemenize imkan sağlamaktadır. Video Edit Magic programı AVI, WAV, WMA, WMV, ASF, MPEG, QuickTime, AIFF, AU, SND, MIDI gibi popüler video formatları dışında GIF, BMP, JPEG, TGA gibi imaj formatlarının tümüne destek vermektedir. 

Hazırlamış olduğunuz videolarınızı değişik codec'lere işleyerek videonun boyutunu ve kalitesini belirleyebiliyorsunuz. Eğer sizde kendinize özel videolar oluşturmak istiyorsanız Video Edit Magic'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.47
BOYUT
25.47 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,628
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.