Vine

Vine

Son Güncelleme: 8 ay önce

Windows için Vine Video Paylaşma ve İzleme Uygulaması

Sadece 6 saniye içerisine neler yapabilirsiniz?

Sınırları zorlayan ve sadece 6 saniye içerisinde eğlenceli video hazırlayan kullanıcıları takip edip eğlenmeye ne dersiniz? Tabii bununla birlikte sizde 6 saniyelik kısa videolar hazırlayarak paylaşabilirsiniz. Ülkemizde popüler hale gelen Vine servisi daha önce mobil cihazlarımızda boy gösteriyordu şimdi ise artık Windows bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir video paylaşım uygulaması olup Vine videolarını izlemenize yahut kendi çekmiş olduğunuz videoları hızlı bir şekilde paylaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

Öncelikle uygulamayı kullanabilmek için Vine hesabı oluşturmanız da gerekmiyor. Videoları izlemek için gerekli değil ancak yeni video paylaşmanız için ücretsiz ve hızlı bir şekilde hesabı oluşturduktan sonra sınırsız bir şekilde video yükleyebilir, videoları izleyebilir ve sevdiğiniz Vine kullanıcılarını takibe alarak onlarla etkileşime geçebiliyorsunuz.

Windows'un sunmuş olduğu canlı kutucukları da desteklemektedir. Bununla birlikte hesabı başlangıç ekranına sabitleyip o kullanıcının son paylaşmış olduğu Vine videolarını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda Vine video paylaşma servisini kullanmak istiyorsanız yükleme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğlence
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
2,707
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?