Virtual Rides 3 - Funfair Simulator

Virtual Rides 3 - Funfair Simulator

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Lunapark Simülatörü

Yaratıcılığınızı konuşturmak için oynayabileceğiniz keyifli bir oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Virtual Rides 3 - Funfair Simulator oyununda yaratıcılığınızı konuşturmanız mümkün. İnsanların keyifli vakit geçirmesi için lunaparka gittiğini biliyoruz. Artık Windows bilgisayarınızda oynadığınız yerde eğlence merkezine gitmeniz mümkün. Bununla birlikte Virtual Rides 3 - Funfair Simulator oyununda herşeye sıfırdan başlıyoruz.

Oyuncaklarımızı yerine yerleştirerek inşa etmeye çalıştığımız oyunda lunaparkımızda rollercoaster (radar) balerin, dnme dolap gibi farklı oyuncakla yer alıyor. Farklı birsürü oyuncağın yanında ışıklandırma sistemleri de oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda lunaparkımıza küçük kafeler ve satış alanları kurmanız da mümkün. Bu sayede Virtual Rides 3 - Funfair Simulator oyununda gelir elde edebileceksiniz. 

Güzel yönü oyunculara inşa ettikleri oyuncakları test edebilme imkanı sunan Virtual Rides 3 - Funfair Simulator oyununda oyuncular oluşturmuş oldukları heyecan verici oyuncaklara binerek test sürüşü gerçekleştirebiliyorsunuz. 
Ayrıca oyunda müşterilerin sevinç gösterilerine de tanık olabiliyorsunuz. Güzel yönü oyunculara inşa ettikleri oyuncakları test edebilme imkanı sunuyor. 3 boyutlu grafiklere sahip olan Virtual Rides 3 - Funfair Simulator oyununda etkileyici bir atmosfer de sizleri bekliyor. Eğer sizde lunapark simülasyonunda yer almak istiyorsanız mutlaka bu oyunu denemelisiniz. 

Virtual Rides 3 - Funfair Simulator Sistem Gereksinimleri

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- AMD FX 6350 veya Intel Core i5 6600K işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB AMD Radeon HD 7850 veya Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartı

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
778
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?