Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Wind of Luck

reklam

Korsan ve Gemi Savaşları MMORPG Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Bir Korsanın Hayatını Merak  Ediyorsanız Bu Oyun Sizler İçin Hazırlandı.

Online oyunlar arasında yer alan Wind of Luck diğer rakiplerinin aksine bir korsanın nasıl romantikleştiğini ve huzurlu bir yapı sergilediği hayatını anlatan bir oyun. Bu huzuru yansıtan olay ise oyundaki amacımız olan bitmek bilmeyen deniz yolculuğumuzdur. Bir korsanın kariyerinde yer alan birkaç silah, iskelet ve tayfasıyla maceramıza heyecan dolu anlarla yelken açıyoruz. Korsancılıkla çok bağdaştırılan Endonezya kıyıları, Karayipler, Wind of Luck ve Akdeniz gibi tercih edip giderken yaptığınız keşiflerle korsan olarak ününüzü arttırmanız fırsatı doğuyor. Oyun içerisinde amansız savaşlara girerken hazine avına da çıkabiliyorsunuz. Bu oyunda dünyanın her yerindeki oyuncularla aynı çatı altında olma imkanınız da var.

Konusu çok basit olan bu oyun ilk başlarda çok az malvarlığı olan korsanın denizlerde girdiğiniz savaşlar ve kazandığınız başarılarla bir barona dönüşme imkanınız oluyor. Online bir oyun olduğu için ekonomi ve gelişmeniz açısından diğer oyunculara da bağlı olmanız. Buldukları eşyaları ve silahları ne kadar çok satarsa Wind of Luck'ın da ekonomisi bu şekilde değişebiliyor.

Genelde online oyunlarda  alışmış olduğumuz iki farklı ırk kavgasına Wind of Luck'ta üçüncüsü eklenmiş.
Oyunun PvP sistemi oldukça gelişmiş ve yaratıcı. Oyun içerisinde bulunan üç ayrı ırkın hepsi birbirine düşman  buyüzden aralarında büyük savaşlar meydana geliyor. Wind of Luck'ta karşınıza çıkacak tüm gemiler sizin düşmanınız olabilir. Siz korsanlığınızı kullanıp tüm gemileri ele geçirebilirsiniz. Fakat unutmayınız ki önce düşmanınızın gemisini tanıyınız. Bir anda karşınıza ummadığınız bir tayfa çıkabilir.

Onile oyun olan Wind of Luck'ın taktiksel ögeleri fazlasıyla mevcut. Geminizi yönetirken stratejik düşünüp rakiplerinize komplolar hazırlayabilirsiniz. Oynadıkça taktiksel yönlerini de göreceksiniz.

Oyunun bir başka özelliğide ufak botlardan devasa Çin gemilerine kadar geniş açılımları olması. Stratejik bir yol izlerseniz kaynaklarınızı  akıllıca kullanıp bulduğunuz hazinelerin sayesinde büyük bir tayfaya sahip olabilirsiniz. Buda sizin gücünüzü arttırmakta önemli rol oynuyor. Önemli olan tek şey güçlü ve iyi bir korsan olmak için seçtiğiniz yolu belirlemeniz. Wind of Luck korsan olmak için sizleri bekliyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
10.17 MB
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca
İNDİRİLME
1,559
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.