Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Windows Live Essentials
Windows Temel Araçlar Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows Live Essentials programı Windows'un temel araçlarını bulunduran başarılı bir servistir. Fotoğraf Galerisi, Messenger, Mail, Windows Live Mesh, Outlook Bağlayıcısı, Movie Maker, Microsoft Silverlight ve yazar araçlarını bir arada toplamaktadır. 

Movie Maker ile istediğiniz videoları bir araya getirebildiğiniz gibi elinizde bulunan fotoğraflardan da slayt oluşturabilirsiniz. Video düzenleme için içerisinde çeşitli efektler, geçişler, müzikler ve yazı ekleme gibi özellikler bulunmaktadır. Fotoğraf galerisinde bulunan fotoğraflarınıza göz atabilir, panoramik fotoğraflar oluşturabilirsiniz. 

 

Program Windows'un temel araçlarını içerisinde bulundurmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bu araçlarla bilgisayar kullanımında ihtiyaç duyduğunuz herşeyi yapabilirsiniz. Ebeveyn denetimlerinin bulunduğu Windows Live Essentials programı anne ve babaların yüreğine su serpiyor. Eğer sizde Windows'un en temel programlarına hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Windows Live Essentials programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.18 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,025
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.