Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Casus Bilgisayar 007 (Keylogger)

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Casus Bilgisayar 007 sayesinde gerçek zamanlı bir bilgisayarı takibinizin altına alabilirsiniz.  Casus Bilgisayar 007 yüklü olan bilgisayarda hangi siteye kaçta girildiği kimler ile görüşüldüğü ve konuşma içeriği daha fazlasını takip edebilirsiniz. Ve  Casus Bilgisayar 007 yüklü olan bilgisayarda bütün şifreler sizin için kopyalanır yani Msn,Icq,Yahoo ve e-mail şifrelerini kaydedebilme özelliğine sahip. Eğer çocuğunuz var ve çok bilgisayar ile ilgileniyorsa ödev yapmak gibi durumlar için bilgisayar başına geçip başka siteler ile ilgileniyorsa bunu görebilir kötü içerikli ve kötü niyetli bilgisayar kullanmını en aza indirmek için yapılmış olan bir yazılımdır.

Bu yazılım sayesinde kötü içerikli bilgilerden haberdar olabilirsiniz.  Casus Bilgisayar 007 yazılımı konuşma geçmişini kaydeder. Word dosyalarını bile kaydeder klavye kaydedici özelliği sayesinde klavyenin bağlı olduğu bilgisayarda herşeyi kayıt eder.
Casus Bilgisayar 007 aynı zamanda silinmiş olan dosyaları kaydeder ve sizin için bunu listeler.
Sizin belirtmiş olduğunu e-mail adresine gönderir.

Bu programın yüklü olduğunu yalnızda yükleyen kişi bilebilir. Tamamen gizli olmasıyla birlikte farkedilmez özelliktedir.Bilgisayar açıldığı andan itibaren gizlice takip etmeye başlar.
Peki bilgisayara  Casus Bilgisayar 007 bu yazılımı yükleyen kişi nasıl ulaşabilecek onu da sizlere hemen belirtelim sizin daha önce şifre ve kısayol tuşu ile bilgilere ulaşabilirsiniz. Casus Bilgisayar 007 yazılımın fark edilmemesi için güvenmediğiniz kişilerin yanında girmeyiniz. 
Programı yükledikten sonra programa gittikten sonra Crtl-Alt-F7 tuşlarına aynı anda basarak kendi bilgilerinizi kaydetmeniz gerekmektedir. Casus Bilgisayar 007 programı açılında şifrenizi öncelikle belirleyin daha sonra e-mail adresinizi girin. Ayrıca ekranı kaydetme aralıklarını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylelikle siz uzakta olsanız bile e-mail adresinizden olan bitenleri öğrenebilirsiniz.
Masa üstüne ''007 Install' dosyasını silin yada bu programı yüklediğiniz anlışabilir.Böyle bir programın gizli kalması gerekli.
 Casus Bilgisayar 007 dili için gelmişmiş bir Türkçe'si olmamasına rağmen İngilizce versiyonu son derece kolaydır.Gerekli olan program kendiliğinden otomatikmen gönderilmesine rağmen kendi istediğiniz bilgileri görmek istiyorsanız aşağıda size verilmiş olan terimler ile programı kendiniz bulabilirsiniz. 

Casus Bilgisayar 007 Terimleri Ve Anlamları

KEYSTROKES LOG : Klavye kaydedici. Bu butonu tıklayarak yazılan sohbetleri,mailleri ve şifreleri görebilirsiniz.
WEBSITES LOG : Bu butonu tıklayarak gezilen web sitelerinin listesini görebilirsiniz.
APPLICATIONS LOG : Bu butonu tıklayarak uygulamaların listesini görebilirsiniz.
SCREENSHOTS LOG : Bu butonu tıklayarak ekran fotoğraflarını görebilirsiniz.
FILE/FOLDERS LOG : Bu butonu tıklayarak açılan, silinen dosyaları görebilirsiniz.
PASSWORD SETUP : Programa girmek için kullanacağınız şifreyi belirleyin.
-Şifreyi belirleyebilmek için '' enable password protection to avoid unauthorised accses '' kutusunu işaretleyin.
 
HOTKEY SELECTION : Programı görünür yapmak için basmanız gereken tuşları belirlerleyebilirsiniz.
OVERRIDE ANTISPY PROGRAMES : Burayı işaretleyerek anti spy taramalarını atlatabilir, programın anti-virüslere karşı tanınmasını engelleyebilirsiniz. (Bu özellikten %100 yararlanmak için lisans gereklidir)
START UP OPTION : Başlatma seçenekleri. Buradaki bütün kutuları işaretleyin.
ADVANCED OPTION : Gelişmiş seçenekler. Burayı tıklayarak bilgilerin gönderilmesini istediğiniz e-mail adresini belirleyin.
STEALTH MODE : Gizli mod. Programın başkaları tarafından farkedilmemesi için her zaman gizli mod da tutun.
CLEAR LOGS : Kaydedilen tüm içeriği siler.
HIDE : Programı gizler.
STOP : Programı durdurur.
UNINSTALL 007 SPY SOFTWARE : Programı bilgisayardan kaldırır.
CANCEL : Bu sayfada yapılan işlemleri iptal eder.
OK : Bu sayfada yapılan işlemleri kaydeder.

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.92
BOYUT
4.3 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,233
GELİŞTİRİCİ
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows Phone /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.