HERE Drive+

HERE Drive+

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows Phone Için Nokia Navigasyon Uygulaması

Nokia tarafından hazırlanmış olan HERE Drive+ uygulaması 95 ülkede size rehberlik yapmayı amaçlıyor. Gayet sade ve kullanışlı bir uygulama olup internet bağlantınız olmadığı zamanlarda bile kullanabilirsiniz. 

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz HERE Drive+ uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. 95 ülkede çevirimdışı modda sesli yol tarifi almanın keyfine varabilirsiniz. Gerçek zamanlı trafik akışı ve yol durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Asfalt olmayan yolların bilgisine bile ulaşabilirsiniz. Tüneller ve feribot yolları gibi belirli yol türlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Park halinde bulunan aracınızı harita üzerinde yada LiveSight'ı kullanarak kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca hız sınır bilgileri hakkında size bilgi veren uygulama uyarılar vermektedir. 

Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde navigasyon hizmeti almak istiyorsanız HERE Drive+ uygulamasını Windows işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
4.2.5905.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
3,054
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?