Minecraft indir
Minecraft

Minecraft indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Windows Phone Cep Telefonu için Strateji Oyunu

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynana Minecraft oyunu basit grafiklere sahip olsada bir tutku haline gelmeyi başardı.

Temelde baktığımızda genelde oyun kırma, yerleştirme ve savunma üzerine kurulu olsa da oyunda yaratıcılığımızı kullanarak  farklı şeyler de yapabiliriz.

Minecraft: Pocket Edition ismi ile karşımıza çıkan oyun Survival (Hayatta Kalma) ve Creative (Yaratıcı) isimlerinden oluşan iki farklı oyun modu sunuyor bize. Hayatta kalma modunda gece karanlığı çöktüğünde ortaya çıkan yaratıklarla savaşa biliyoruz. Bir çok el yapımı eşya yapabilr, yaptığımız silah ve aletleri büyü ile büyüleyebiliyoruz. Yaratıcı modunda ise can ve açlık gibi sınırlar bulunmadan kendi tasarımlarımızı yapabileceğimiz bi diğer deyişle hayal gücümüzü ortaya çıkarabilen oyun modudur.

Oyunu Windows Phone tabanlı cihazınıza yükleyerek bu maceraya hemen katılabilirsiniz. Oyunun PC sürümünü indirmek için Minecraft PC linkine tıklayarak, masaüstü bilgisayarınıza oyunu yükleyebilirsiniz.

Not: Oyun deneme sürümü olarak yayınlanmıyor. 14,99 TL ödeyerek oyunun tam sürümünü satın almanız gerekiyor. Oyunun tam sürümünü satın alarak herhangi bir sınırlama olmadan Minecraft'ı oynayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
0.10.4.40
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
38,445
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 70 Ortalama Puan: 2.9
5
24
4
8
3
4
2
7
1
27
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?