Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Minecraft
Windows Phone Cep Telefonu için Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynana Minecraft oyunu basit grafiklere sahip olsada bir tutku haline gelmeyi başardı.

Temelde baktığımızda genelde oyun kırma, yerleştirme ve savunma üzerine kurulu olsa da oyunda yaratıcılığımızı kullanarak  farklı şeyler de yapabiliriz.

Minecraft: Pocket Edition ismi ile karşımıza çıkan oyun Survival (Hayatta Kalma) ve Creative (Yaratıcı) isimlerinden oluşan iki farklı oyun modu sunuyor bize. Hayatta kalma modunda gece karanlığı çöktüğünde ortaya çıkan yaratıklarla savaşa biliyoruz. Bir çok el yapımı eşya yapabilr, yaptığımız silah ve aletleri büyü ile büyüleyebiliyoruz. Yaratıcı modunda ise can ve açlık gibi sınırlar bulunmadan kendi tasarımlarımızı yapabileceğimiz bi diğer deyişle hayal gücümüzü ortaya çıkarabilen oyun modudur.

Oyunu Windows Phone tabanlı cihazınıza yükleyerek bu maceraya hemen katılabilirsiniz. Oyunun PC sürümünü indirmek için Minecraft PC linkine tıklayarak, masaüstü bilgisayarınıza oyunu yükleyebilirsiniz.

Not: Oyun deneme sürümü olarak yayınlanmıyor. 14,99 TL ödeyerek oyunun tam sürümünü satın almanız gerekiyor. Oyunun tam sürümünü satın alarak herhangi bir sınırlama olmadan Minecraft'ı oynayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
SON SÜRÜM
0.10.4.40
BOYUT
Array
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
11,489
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.