Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Minion Rush

reklam

Windows Phone Için Popüler Çılgın Hırsız Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows Phone cihazınız üzerinde oynayabileceğiniz Minion Rush oyununda çılgın bir hırsız oluyorsunuz. Bu çılgın hırsızın neler yapabileceğini ise hep birlikte görecez. 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan Minion Rush oyunu animasyon filmini baz alarak hazırlanmıştır. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda temel amacınız önümüze çıkan engelleri aşarak ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek. Oyun ieçrisinde en yüksek puanları elde etmek için iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. Tek hedefiniz oyun içerisinde Minyonu unvanını kazanmak. Ancak işler söylendiği kadar kolay olmuyor. Oyun içerisinde yer alan çeşitli görevleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda muzları da toplamanızda yarar olacaktır. 

Minion Rush oyununda farklı kamera açıları, seslendirmeler, özel animasyonlar ve 3 boyutlu etkileyici grafikler yer almaktadır. Dilerseniz uygulama içi satın almalar içeren Minion Rush Çılgın Hırsız oyunu akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Keyifli oynayabileceğiniz orjinal ve yenilikçi bir oyun. 

Oyunda zorlu 5 bölümü bitirmeniz gerekiyor. Bu bölümlerin kilidini açmanız için size verilen görevleri de eksiksiz yapamanız gerekiyor. Eğer sizde eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız Minion Rush oyununu oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.2.2
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,469
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.