Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WinParrot
Otomatik Bilgisayar Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz WinParrot programı sayesinde bilgisayarınızın biraz daha otomatikleşmesini sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın otomatikleşmiş bir işleyiş mekanizmasını arayanların kullanabilecekleri ücretsiz bir program olup ücretsiz olarak sunulmasıyla ön plana çıkıyor. 

Windows üzerinde bulunan herhangi bir programı kontrol ederek bu kontroller sonrasında kayıt alabilen WinParrot programı bu sayede otomazasyonun daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Tekrar eden program işleverini başarılı bir şekilde yerine getirebilen WinParrot programı bu sayede sık sık aynı işlemleri tekrar etmeniz gerektiği zaman bunu otomatiğe bağlamanıza yardımcı olmaktadır. 

Aynı zamanda exce dosyalarınız içerisine girdiğiniz zaman komutları programlar üzerinde uyguladığını da göreceksinizdir. Bunu sırasıyla gerçekleştiren WinParrot programı uzun komut listelerini uygulama bakımından da herhangi bir sorun yaşamıyor. 

Hazırlamış olduğunuz uygulama ve programlarda herhangi bir sorun bulunup bulunmadığını o an programı stres testine dahil ederek bulabiliyorsunuz. WinParrot ile yarattığınız programların tekrarlı kullanımda ortaya çıkabilecek sorunlarını görmeniz için gereken tüm işlevlere ise sahip. Sizde WinParrot programını kullanarak bilgisayarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.3.3
BOYUT
652.83 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,173
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.