WinToHDD

WinToHDD indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows Kurulum Oluşturma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış WinToHDD programı sayesinde Windows sisteminizin kalıbını zorlanmadan oluşturablirsiniz. Aynı zamanda CD, DVD ve USB ihtiyacı olmadan Windows'un yüklenmesin sağlayabilirsiniz. Windows yüklemesi işi için pratik bir yardımcı arayan kullanıcıların yardımcısı olacak olan bu program Windows kurulum diski oluşturucu olarakta tanımlanabilir. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan program Windows kurulumu yapmanıza imkan sağlamaktadır. CD'siz format işlemi gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım WinToHDD programı ile sisteminizin bir klonunu oluşturabilirsiniz. Ardından bu kalıbı kullanarak işletim sisteminizin mevcut halini geri yüklemeniz de mümkün. Tüm bunların dışında kullandığınız Windows sisteminin kurulu olduğu sabit disk bölümünün haricindeki bir bölüme de Windows kurabilirsiniz. 

Anlaşılır bir arayüzle hazırlandığı için her düzey bilgisayar kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir düşüncesindeyim çünkü programın arayüzünde sadece 3 tuş bulunmaktadır. Bu tuşları kullanarak Windows yüklemesi yapabilir yada işletim sisteminizin bir klonunu oluşturabilirsiniz. Eğer sizde Windows bilgisayarınız için kurulum diski oluşturmak istiyorsanız WinToHDD programını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,956
HEMEN İNDİR (4.07 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?