WinX MediaTrans

WinX MediaTrans indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad Dosya Aktarım Programı

iTunes olmadan dosyalarınızı hızlı bir şekilde iPhone ve iPad cihazlarınıza göndermeye ne dersiniz?

iTunes ayarlarından bir türlü anlamayan yahut karışık bulan kullanıcılar için hazırlanmış başarılı bir programdır. WinX MediaTrans ile iPhone ve iPad cihazlarınızın dosya yönetimini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları, videoları ve müzikleri atabilirsiniz. iTunes ile bunları yönetmekte sıkıntı yaşıyorsanız WinX MediaTrans programı sizin için iyi bir alternatif olacaktır. 

Bildiğiniz gibi Apple ürünleri iTunes ile dosya yönetimine izin sağlıyor. Ancak iTunes'te zaman zaman yanlış birşey yapabiliyor bununla birlikte hata koduyla karşılaşabiliyoruz. Sorunsuz bit şekilde dosya transferi yapmakta haliyle pek mümkün olmuyor. Dosyaları içeri aktarma ve dışarı aktarma özelliğini de destekleyen WinX MediaTrans programı aynı zamanda videolarınızın formatını değiştirebilmenize, kalitesini bozmadan yüzde 50'ye kadar boyut düşürmenize yahut ters çekmiş olduğunuz videoları düzeltme imkanı sunmaktadır.

Sürükle bırak yöntemiyle müzik listesi oluşturmanıza ve çalma listelerinizi düzenlemenize imkan sağlayan WinX MediaTrans programı son derece anlaşılır bir arayüze sahip. Müzik yöneticisi, fotoğraf transferi, videoları ayrı olarak başlangıç ekranında karşınzıza getirmektedir. 

WinX MediaTrans programı cihazınızın içerisinde yer alan fotoğraf, video ve müziklerinizi gördüğünüz ekran da son derece sade bir şekilde sunduğundan dolayı kullanım açısından zorluk yaşacağınızı sanmıyorum. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazınza sahipseniz aynı zamanda dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde yönetmek istiyorsanız WinX MediaTrans programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
VERSIYON
2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,556
HEMEN İNDİR (19.95 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?