Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSWireless Key Generator

reklam

Kablosuz Bağlantı Güvenliği Arttırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Wireless Key Generator programı ile kablosuz bağlantı (WEB, WPA) güvenliğini ve panoya sonuçları kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Rastgele şifreler oluşturmak için yardımcı olan taşınabilir bir program olup kablosuz bağlantıların şifrelemek için rastgele kullanılan şifrelerde uzmanlaşmış küçük bir Windows uygulamasıdır. İçerisinde yer alan araçlar güçlü şifreler ile kablosuz ağların güvenliğini arttırmak için basit bir yol sağlamaktadır. 

Taşınabilir modu sisteminize faydalar getirir. Çünkü sisteminizde hiçbir girdi oluşturmaz. Kablosuz ağınızı güvenli tutmanın yolu Wireless Key Generator programından geçiyor diyebiliriz. İçerisinde bulunan şifreleme algoritması dikkat çekiyor. Tahmin edilmesi zor şifreleri oluşturmak için tercih edebileceğiniz en iyi en popüler programlar arasında yer almaktadır. 

Bilgisayar deneyimi iyi olmayan kullanıcılar ile kullanabilir. Basit yapılandırma özellikleri sunmaktadır. Birkaç kablosuz bağlantı desteği sunan Wireless Key Generator programı farklı ağ bağlantıları yani WEP 64-Bit (10) Karakter uzunluğunda WEP 128-Bit için  karakter uzunluğunda rastgele şifreleme yapmaktadır. 

Söz konusu seçeneklerin ihtiyaçlarını karşılamak için kolayca giriş yapmanıza imkan sağlamaktadır. ''Generate'' yani oluştur butonuna tıklayarak ana pencerede işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Güvenilir ve hızlı şifre üreticisi olduğundan dolayı özelliklerinden faydalanırken dikkatli olmanızı öneriyoruz. Sonuç olarak Wireless Key Generator programı iyi bir izlenim yaparak kablosuz bağlantıların güvenliğini artırmaya yardımcı olmaktadır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
29.5 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,251
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.