Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSWirelessKeyView

reklam

Unutulan Wireless Şifrelerini Görüntüleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kullanmakta olduğunuz kablosuz ağların şifrelerini görüntülemek için kullanabileceğiniz sade başarılı bir hizmettir. 

İşyerinizdeki bilgisayarınızda yada evinizde kullanmakta olduğunuz bilgisayarda kablosuz ağlarınızın WPA veya WEP şifrelemeleri ile koruma altına alınan şifrelerin unutulduğu zamanlarda yardımcınız olacaktır. Şifreleme yöntemiyle koruma altına aldığınız ve belirlediğiniz şifreyi unutmanız çok doğal.

Şifreler bir kere giriliyor ve uzun süre bağlanmak için kullanılmıyor. Ancak bir bağlantı sorunu yada misafir geldiği durumlarda şifre istendiğinde ağ şifresini hatırlamanız gerekiyor. Bu tür durumlar için modeminizi resetlemek yerine WirelessKeyView programını kullanarak daha önceden bağlantı kurduğuz ağ bağlantısının şifresini görüntüleyerek farklı işlemlere gerek duymuyorsunuz.

WirelessKeyView programı kablosuz ağların şifresini öğrenmek amacıyla kullanabileeğiniz bir hizmettir. Daha önce bilgisayarınızda şifresini girip bağlantı yapmadığınız ağlar için şifre görüntüleme işlemi yapmaz.

WEP ve WPA şifreleme yöntemleri için destek sağlayan WirelessKeyView programı ile ağ şifrelerinizi geri getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.70
BOYUT
354
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,044
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.