Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Wondershare TunesGo Retro
iOS Dosya Transfer Ve Yedekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare TunesGo Retro programı sayesinde iOS cihazlarınızda yer alan dosyaları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Genellikle genişletilebilir hafızaya sahip olmamasıyla kullanıcıları bazen zor duruma koyabilen iOS cihaz kullanıcıları için hazırlanmış Wondershare TunesGo Retro programıyla cihazınızda boş alan oluşturabilirsiniz. 

Sade ve son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Wondershare TunesGo Retro programı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir düzeydedir. Sadece dosyaları değil aynı zamanda iOS rehberini ve mesajlarını da yedeklemenize yardımcı olmaktadır. Fotoğraf, müzik, video, film ve çalma listesi gibi cihazınıza ait kişisel bilgilerinizi yedeklemek amacıyla kullanabilirsiniz. 

Boş alan sahibi olmak yahut dosyalarını yedekleyip güvene almak isteyen iPhone ve iPad kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir program olup sitemizden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.3.23
BOYUT
818.14 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,218
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.