Wondershare TunesGo Retro

Wondershare TunesGo Retro indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iOS Dosya Transfer Ve Yedekleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare TunesGo Retro programı sayesinde iOS cihazlarınızda yer alan dosyaları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Genellikle genişletilebilir hafızaya sahip olmamasıyla kullanıcıları bazen zor duruma koyabilen iOS cihaz kullanıcıları için hazırlanmış Wondershare TunesGo Retro programıyla cihazınızda boş alan oluşturabilirsiniz. 

Sade ve son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Wondershare TunesGo Retro programı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir düzeydedir. Sadece dosyaları değil aynı zamanda iOS rehberini ve mesajlarını da yedeklemenize yardımcı olmaktadır. Fotoğraf, müzik, video, film ve çalma listesi gibi cihazınıza ait kişisel bilgilerinizi yedeklemek amacıyla kullanabilirsiniz. 

Boş alan sahibi olmak yahut dosyalarını yedekleyip güvene almak isteyen iPhone ve iPad kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir program olup sitemizden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.3.23
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,638
HEMEN İNDİR (818.14 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?