Wondershare TunesGo

Wondershare TunesGo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Çevrimiçi Müzik Dinleme, İndirme, Kaydetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare TunesGo programı müziklerinizi cihazlarınız arasında taşıyabilirsiniz. Beğendiğiniz müzikleri kaydedebilir ve yeni müzikler keşfedebilirsiniz. 

iTunes, Spotify ve bilgisayarınızdaki müzikleri dinleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz parçları kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. SoundCloud, YouTube ve Spotify başta olmak üzere popüler müzik platformlarında bulunan şarkıları kolay bir şekilde indirebilirsiniz. 

Müziği her zaman yanında taşımak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Wondershare TunesGo oyununda müzik dinleyebilir, indirebilir, kaydedebilir yahut cihazlar arasında transfer edebilirsiniz. Sıkı bir müzik dinleyicisinin seveceğine inandığım Wondershare TunesGo programı iPhone ve Android kullanıcıarını memnun edecek. 

Müzikleri iTunes'a kolay bir şekilde yüklemenize imkan sağlayan Wondershare TunesGo programı Spotify ve Vimeo'da beğendiğiniz parçaları doğrudan bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlamaktadır. Sonuç itibariyle yerel müzik dinlemek, indirmek, kaydetmek, yönetmek için Wondershare TunesGo programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Ses/Görüntü Oynatıcılar
VERSIYON
7.3.4
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,852
HEMEN İNDİR (857.07 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?