Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WordWeb
İngilizce Eş, Zıt Anlamlı Sözlük Ve Çeviri Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

İngilizce öğrenmek isteyen Windows kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir programa ne dersiniz? 

İngilizce'den İngilizce'ye başarılı bir sözlük hizmeti olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. İngilizce kelimelerin açıklamalarını, zıt anlamlılarını, eş anlamlılarını yahut ilgili sözcükleri karşınıza getirebilen WordWeb programı hecemeler dışında telaffuzları da göstermektedir. 

Ayrıca teknik kelimeler, tıbbi, kimyasal, bilgisayar terimleri içinde iddialı sözlük profesyonel zengin seçenekler ve özellikler WordWeb programının bünyesinde yer alıyor. Kullanışlı bir İngilizce sözlüğü uygulaması olup çeşitli dil araçları ile etkileyici bir veritabanı sağlayan bir sözlüktür. 

Kullanıcı arayüzü basit olduğundan kullanımı kolaydır. İstediğiniz kelimeyi arama kutusuna ekleyerek arayabilirsiniz. Telaffuz özelliği sayesinde ilgili kelimeler ve çevirimçi referanslara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sonuçları bir web tarayıcısında kontrol edebilir ve bu şekilde yer işaretleri oluşturabilirsiniz.

Rastele sözcük görüntülemenize imkan sağlayan programı ile metin yazı tipini değştirebilirsiniz. Kısayol tuşlarını yeniden atayabilir ve seçili bir kelimeyi rahatça kopyalayabilirsiniz. 

Düşük miktarda sistem kaynağını kullanan programı kullandığım esnada herhangi bir zorluk ile karşılaşmadım. Eş anlamlıları, ilgili kelimeleri, önerileri ve zıt kelimeleri bulmak için WordWeb'i denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
8.03
BOYUT
21 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,093
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.