World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows 10 Için Online Tank Savaşı Oyunu

World of Tanks Blitz oyununda klanlar oluşturup iyi bir savaş mücadelesi vermeniz gerekiyor. Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz World of Tanks Blitz oyununda Türkçe dil desteğine sahiptir. Tankların yer aldığı oyunda düşmanlara karşı savaşıp görevlerinizi tamamlamanız gerekiyor. 

Milyonlarca oyunseverin tercih ettiği World of Tanks Blitz oyununda çok oyuncu moduda bulunmaktadır. 7'ye 7 tank savaşlarına katılıp zafer kazanmak için mücadele edebileceğiniz gibi bonus ve başarımlar kazandıran savaş görevlerine de katılabiliyorsunuz. Oyunda iki mod bulunuyor ve bu iki modda aksiyon dosu fazlasıyla yüksek. 

World of Tanks Blitz oyununda Amerika, Almanya, Japonya, SSCB'den 200'ün üzerinde tank bulunuyor. Tanklar sınıflara ayrılmış yani orta, ağır, hafif ve tank avcıları olarak karşımıza çıkıyor. 

18 savaş arenasının yer aldığı World of Tanks Blitz oyununda tankları yönetmek elbette çok kolay değil ancak detaylı bir eğitim zaten oyunda veriliyor. Aynı zamanda Türkçe olduğundan dolayı fazla zorlanacağınızı düşünmüyorum. Eğer sizde tank savaşları tarzında oyunlar seviyorsanız World of Tanks Blitz'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,175
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?