Worms W.M.D

Worms W.M.D indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Macera Oyunu

Bilgisayarlarınızda olması gereken benzersiz özelliklere sahip olan Worms oyunları, özellikle online karşılaşmalarda sınırsız heyecan sunan Worms serisi Worms W.M.D ile geri döndü. 

Oyun geliştiricisi olan Team 17, Worms W.M.D'yi Worms Armageddon'un onursal devam oyunu olarak tanımlanıyor. Worms W.M.D serinin klasik 2 boyutlu oyun yapısını koruyor. 

Bu oyunun temeli sıra tabanlı bir savaş oyunudur. Oyuncuları birkaç solucan askerden oluşan takımlarıyla düşman takımlarına karşı savaşıyorlar. Savaşırken uçak silah seçeneklerini kullanabiliyorlar.

Sıra tabanlı olduğundan dolayı savaşlarda öncelikle hamlenizi yapıyor daha sonra rakibinizin hamlesini yapmasını bekliyorsunuz. Oyun oynarken taktiksel kararlar almanız gerekiyor.

Online maçlarda 6 oyuncu her takımda 8 solucan yer alacak şekilde büyük çaplı savaşlar yapabilirsiniz. Worms W.M.D'nin sistem gereksinimleri şu şekilde: Windows 7 işletim sistemi, 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel E6600 işlemci, 2 GB RAM,Intel 4400, GeForce GTX 280 veya AMD Radeon HD 7750 ekran kartı, DirectX 11 sıralanabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,613
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?