X-Proxy indir
X-Proxy

X-Proxy indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

İnternet IP Adresi Gizleme Programı

X-Proxy, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz IP adresi gizleme programıdır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz X-Proxy programı sayesinde hackerlar, hırsızlar ve hatta devlet evinize kadar takip edebiliyor. İnternet üzerinde fazla güvenli bir ortam yaşadığımızı söylemek mümkün değil. 

X-Proxy programı ile web aktivitelerinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Gizli bilgilere ulaşmak için kullanabileceğiniz X-Proxy programı ile gizli bilgilerinize erişenleri engelleyebilirsiniz. 

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox gibi popüler internet tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışabilen X-Proxy programı bu sayede başkalarının gerçek IP adresini görmesine de engel olabiliyorsunuz. 

IP adresinizi gizleyerek daha güvenli bir ortam oluşturabileceğinize inanabilirsiniz. Anlaşılır ve açıklayıcı bir arayüze sahip olan X-Proxy programıyla internette anonim olarak gezinebilirsiniz. Eğer sizde kimlik hırsızlarına karşı olmak ve internette kimliğinizi saklamak istiyorsanız X-Proxy programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
6.1.0.4
DİLLER
İngilizce / Japonca / Portekizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
8,254
HEMEN İNDİR (574.85 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?