Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

X-Proxy
İnternet IP Adresi Gizleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

X-Proxy, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz IP adresi gizleme programıdır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz X-Proxy programı sayesinde hackerlar, hırsızlar ve hatta devlet evinize kadar takip edebiliyor. İnternet üzerinde fazla güvenli bir ortam yaşadığımızı söylemek mümkün değil. 

X-Proxy programı ile web aktivitelerinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Gizli bilgilere ulaşmak için kullanabileceğiniz X-Proxy programı ile gizli bilgilerinize erişenleri engelleyebilirsiniz. 

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox gibi popüler internet tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışabilen X-Proxy programı bu sayede başkalarının gerçek IP adresini görmesine de engel olabiliyorsunuz. 

IP adresinizi gizleyerek daha güvenli bir ortam oluşturabileceğinize inanabilirsiniz. Anlaşılır ve açıklayıcı bir arayüze sahip olan X-Proxy programıyla internette anonim olarak gezinebilirsiniz. Eğer sizde kimlik hırsızlarına karşı olmak ve internette kimliğinizi saklamak istiyorsanız X-Proxy programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.1.0.4
BOYUT
574.85 KB
DİLLER
İngilizce / Japonca / Portekizce
İNDİRİLME
6,722
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.