Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Xbox Accessories
Kablosuz Oyun Kumandası Ayarlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Xbox Accessories, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz kablosuz oyun kumandanızın tuşlarını ayarlamanıza imkan sağlayan başarılı bir uygulamadır. Xbox Elite kumandanızı her oyuna özel ayarlamanıza imkan sağlayan Xbox Accessories uygulaması oyun kumandanızın tuşlarını, titreşim seviyesini, tetik düğmelerini oyunlarınıza göre ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tüm tuşların değiştirilebileceği özelleştirmeye tamamen açık kontrolcü olarak karşımıza çıkan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Oynayacağınız oyunlara göre dilediğiniz tuşa farklı görevler atamanız da mümkün. Tetik tuşlarının hassasiyetini de ayarlayabilirsiniz. Kolun ne kadar titremesi gerektiğine de siz karar verin. İçerisinde 4 farklı titreşim seviyesi bulunduran Xbox Accessories uygulaması Microsoft'un sunduğu oyun tabanl ayarları da mevcut fakat kendiniz ayarları yapınca oynadığınız oyunlardan daha iyi bir zevk alacağınızı düşünüyorum. 

Oldukça sade ve şık bir uygulamaya sahip olan Xbox Accessories uygulaması Türkçe dil desteğiyle geliyor. Bu nedenle tuş ayarlarını yapmak oldukça kolay. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,216
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.